Hizmetlerimiz

Kurumsal Çözüm Ortağınız

Sizin İçin Neler Yapabiliriz

Bilgisayar ve iletişim sistemlerinde profesyonel hizmet sunarken amatör ruhu canlı tutan bir ekiple çalışmanın keyfini yaşayın. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşın, size en uygun çözümü birlikte üretelim.

Doruk Bilişim son kullanıcılara proje geliştirmenin yanı sıra, uzmanlık alanlarımızda teknik destek ve proje ortak girişimi isteyen firmalara da destek vermektedir. Ayrıca anahtar teslimi projeler için kendi alanlarında uzmanlaşmış firmalarla stratejik ortaklıklar yapılmıştır.

Doruk Bilişim uzman kadrosuyla, firmaların bütçelerini ve gelecekte olabilecek ihtiyaçlarını gözönüne alarak,müşterilerine geniş bir yelpazede en uygun donanım ve yazılım seçeneklerini sunmaktadır. Danışmanlıkla ilgili en önemli konunun müşterilerin beklentilerini karşılamak olduğunun bilincinde olan Doruk Bilişim , önerdiği tüm çözümleri müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.


Web Sitesi Tasarımı

compassDoruk Bilişim ile profesyonel web tasarım hizmeti alarak firmanızın kimliğini internet üzerinde de etkili bir biçimde tanıtın.

Oem Parça Satışı

compassEn son çıkan ürünlerin satışı teknik servis hizmetlerini sağlıyoruz

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

compassWeb sitenizin arama motorarında ön sıralarda çıkması için optimize ediyoruz

İnternet Güvenliği

compassFirmanızda verileriniz güvende mi?
Firewall IDS IPS Antivirus Antispam ürünlerimiz firmanızı koruyor

Hosting Domain Mailing

compassGüçlü sunucularımızda windows linux hosting hizmetleri veriyor Toplu Mail hizmetleri ile firmanızın tanıtımını yapıyoruz

Lg Güvenlik Kamera Sistemleri

compassGüvenlik kamerası konusunda sektörün öncülerinden LG ürünlerinin kurulum ve bakım teknik servis hizmetleri sağlıyoruz

 

Misyonumuz;
Şirketlerin teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlamak ve yeni iş modellerini kullandırmak, yeni pazar anlayışını düşüncelerine oturtabilmektir.
Vizyonumuz;
Bilişim sektöründe etkin çözümler üreten, müşterilerinin beklentilerini karşılayan, güvenilir ve güçlü bir hizmet sunan konusunda aranan lider kurum olmak.